Dnes nám dorazila první Vaše uživatelská zkušenost s konkrétním mobilem. Jedná se o zkušenost s iNew V3 a tato je pro mě poněkud překvapivá, neboť jsem zatím žádný podobný negativní ohlas nezaznamenal. Čtenář Zdeněk M. se s námi podělil o následující dojmy:

„Již delší dobu jsem každý den surfoval po internetu se snahou koupit si nějaký pěkný mobil. Udělat si prostě radost. Děti jsou odrostlé takže nebylo žádné omezení. A nerad mám něco co mají všichni okolo.

A jednoho dne jsem objevil iNew V3. A tím to bylo zcela jasné. Jeho krása a dokonalý vzhled mě zcela ohromil. A to jsem netušil co si tím způsobím. Následovalo vyhledání prodejce, zaplacení a nedočkavé čekání (skoro měsíční) na dodání mobilu. Mobil přišel minulý týden v pátek. Když jsem si byl v prodejně koupit ochranné pouzdro na mobil, všichni jen zírali co to mám. Mobil je krásný, fotí nádherně, ale během dne vyluzuje signály – takové lupkání jako při jeho odemykání a zamykání. Displej neustále svévolně problikává nastavenou tapetu s nastaveným ukazetelem času. V tom momentě je neovladatelný. Symbol zámku poletuje po celém displeji a mobil na nic nereaguje. To celé trvá i desítky sekund. Až se uklidní, tak zkontroluji co se děje a nic nenajdu. Nedovedu si představit že bych byl u lékaře na vyšetření a mobil by začal vyvádět. Na noc jej musím vypnout jinak se nevyspíme.

Je to můj první takový lepší mobil, ale vypadá to, že se ještě rád vrátím ke starému LG KF 510, který mě za 4,5 roku provozu nikdy nevyšplouchnul. A tohle budu zřejmě u dodavatele reklamovat. Prostě si nevím rady.“

A jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto telefonem? Nebo i jiným – napište nám přes náš formulář.