Jak jste si mohli všimnout, naše redakce se rozšířila o dalšího nadšence. Obzvlášť teď, když se odehrává Mobile World Congres v Barceloně, se od čínských kolegů novinky jen hrnou a vzhledem k akci „píše celá čína“ (na GC.com má momentálně možnost přispět svým článkem každý, kdo má zájem a je-li jeho příspěvek dle tamní redakce relevantní, publikují jej) se tempo asi snižovat nebude ani v budoucnu.

My bychom rádi s Čínou drželi krok a jako v každém odvětví dnes to není úplně jednoduché. Také se v poslední době nabízí stále víc místních prodejců čínských telefonů s možností zapůjčení telefonů pro recenzi, což je směr, kterým se chceme ubírat. Překlady čínských novinek a české recenze. Máme proto pocit, že je v redakci stále ještě jedno místo pro nadšeného přispěvatele. Náš nábor tedy pokračuje.

Co má být ovšem hlavní myšlenkou tohoto apelu, je nadnárodní rozšíření redakce! Je to tak, protože je mezi našimi čtenáři i dost slovenských čínofilů, velmi rádi bychom mezi sebou přivítali slovensky mluvícího psavce, který by se podílel na překladech anglicky psaného originálu a robil by radosť aj našim voľakedy federálnym bratrom. O čo ide? O nadšenie.

Vec je jednoduchá a maš-li záujem, pošli svoj preklad akéhokoľvek, v českej verzii ešte nepublikovaného, článku z GizChina.com na adresu karel(at)gizchina.cz a ostatné veci sa dorešia tiež po mejle. No tešíme sa na teba a esli som urobil dajaků chýbu v tomto texte tak přepáč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.