Na stejné události, kde Xiaomi oznámilo, že zahájí prodej Xiaomi Mi3 v Singapuru , Hugo Barra hovořil o plánech společnosti pro mezinárodní expanzi jít tak daleko, že nám říká, které země budou další .

Začněme dobrou zprávou . Pokud jste fanouškem Xiaomi v Malajsii, Singapuru, Indonésii, Thajsku a Indii, pak máte štěstí! Xiaomi expanduje do Singapuru a důvod, proč ustanovili své mezinárodní ústředí právě tam, je jednoduchost rozšíření do okolních asijských zemí . Indie byla také zmíněna a Xiaomi aktivně hledá partnery v zemi , aby zahájila prodej svého portfolia.

A nyní se přesuneme ke špatným zprávám. Američtí a Evropští fanoušci Xiaomi si bohužel budou muset ještě počkat, než jejich oblíbený výrobce přesune svou distribuci je výše zmíněných regionů a to z důvodu toho, že Xiaomi vidí vstup na tyto trhy jako obtížnou záležitost.

Pokud jde o jejich plány v Asii, Xiaomi plánuje udržet svůj marketing zaměřený na zákazníka a vývoj, jak se rozšířit v Asii . Zákazníci v Singapuru budou také rádi, že servisní středisko bude otevřeno přímo v zemi a opravy přístrojů tak budou jednodušší.

Co si myslíte o plánech Xiaomi prozatím se vyvarovat trhům, jako je Evropa a Amerika? Myslíte, že by se jejich výrobky neuchytily, když OPPO i Meizu již na tyto trhy míří?

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.