Jeden z nejočekávanějších smartphonů roku je konečně v prodeji. V Číně se začala prodávat WCDMA verze Huawei Honor 3C s 2GB RAM.

Huawei by se rád s novou sérií telefonů dotáhl na Xiaomi s jejich výbornými prodeji populárního Xiaomi Hongmi a s tímto modelem to rozhodně není vyloučeno.

Zatímco fanoušci Xiaomi museli loni čekat na WCDMA verzi Hongmi téměř půl roku, WCDMA Huawei Honor 3C byl na trhu jen s něco málo větším než měsíčním zpožděním oproti první verzi telefonu, lokalizované pouze pro čínskou 3G síť. Teď dorazil do čínských obchodů stěžejní model WCDMA s dvěma GB RAM a osmi GB vnitřní paměti.

Tento model Huawei Honor 3C má také 5-palcový displej 720p, čtyřjádrový procesor MT6582 s taktem 1,3GHz, 8 megapixel zadní fotoaparát s F2.0 clonou, přední 5 megapixel a 2300mAh baterii. Cena je v Číně 998 CYN, mezinárodní prodejci si pravděpodobně cenu zvednou na zhruba 190 dolarů.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.