Další vlajková loď společnosti Lenovo dělá dojem. Tentokrát se objevilo Lenovo K7T „Kingdom“ v Antutu benchmarku a předvádí své high-end specifikace.

Se zmenšujícím se PC trhem, Lenovo se stále více zaměřuje na trh se smartphony a v průběhu posledních 12 měsíců udělali několik velmi zajímavých smartphonů. Počínaje K900 s Intelem, Vibe Z a vypadá to, že nyní má Lenovo další eso v rukávu. Toto Antutu skóre je telefonu Lenovo pojmenovaného jako K7T „Kingdom“ a bude novou vlajkovou lodí společnosti v roce 2014.

379x600xlenovo-k7t-kingdom-antutu_png_pagespeed_ic_yavofeBB0z

Lenovo K7T „Kingdom“ se může pochlubit specifikacemi jako je QHD 2K (2560 x 1440) displej, 3GB RAM a procesor Qualcomm Snapdragon 800. Dalšími detaily jsou 16GB ROM, Android 4.4, 5 megapixelový přední a 13 megapixelový zadní fotoaparát. I když zde není uvedeno výslovně uvedeno, je také velmi pravděpodobné, že toto tajemné Lenovo bude mít i podporu 4G LTE.

Představí Lenovo K7T „Kingdom“ na MWC příští měsíc? Nechme se překvapit.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.