V UMI šikovně dávkují penzum „uniklých“ fotografií a model prototypu jejich nadcházejícího Umi X3 byl opět spatřen. Zdá se také, že některé z dřívějších dohadů o specifikacích telefonu nemusí být tak přesné, jak jsme doufali.

 

Tyto fotky se objevily na fórech UMI na MTKforums.com a ukázaly Umi X3 v testování podrobněji než dříve. Přední část telefonu připomíná styl Meizu a vidíme zde 5,5-palcový displej LG, zatímco pohled za strany odhaluje zásuvku SIM karty, což naznačuje, že osmijádrový Umi X3 bude mít vestavěnou baterii.

Technické údaje spolu s fotografiemi mluví o 8-jádrovém 2,0 GHz chipsetu MT6592 (nebo MT6595 LTE), 2GB RAM, 14 megapixel hlavním fotoaparátu, NFC, OTG a dalších obvyklých smartphone funkcích, jako je GPS, Bluetooth, WiFi atd. Umi X3 je, jak se zdá, stále v testovací fázi, ale četnost úniků fotek a informací naznačuje, že jeho uvedení je na spadnutí.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.