V době, kdy se Oppo připravuje na uvedení smartphonu Oppo Find 7, se nám dostal do rukou jeho pravděpodobný počítačový model, který celkově odpovídá tvarům nového telefonu známým z předchozích uniklých snímků.

Z oficiálních Oppo teaserů, jejich krátkých vyjádření a z fotek a informací, které uveřejnili lidé zasvěcení do vývoje telefonu, máme již dílčí představu o tom, jakým hardwarem bude Oppo Find 7 disponovat a nyní se nám dokresluje představa o celkovém designu.

Údajný model Oppo Find 7 ukazuje telefon vycházející z tvarů Oppo Find 5, s širším tělem pro možnost osazení větším displejem, ale také užším profilem pro snížení velikosti a pohodlné držení v dlani. Není známo, zda jde o oficiální model, ale je zřejmé, že tvar počítačem generovaného návrhu odpovídá fotkám Find 7, které jsme zveřejnili minulý týden.

Zatím stále není potvrzeno datum uvedení Oppo Find 7, ale již víme, že telefon bude mít 5,5-palcový 2560 x 1440 displej a podporu 4G LTE. Rovněž víme, že bude poháněn procesorem Snapdragon 800 a bude mít až 3GB RAM.

[zdroj]