Zdá se, že Samsung by se mohl inspirovat u ASUSu. Patenty na Samsung Galaxy Hit odkryté holandskou fansite Kopen Galaxy 5 ukazují, že korejský výrobce, který ujídá více než 63% světového trhu s Android zařízeními, pracuje na něčem, co vypadá velmi podobně jako ASUS Padfone.

Patent je uveden pod kategoriemi „Digitální fotoaparáty; Smartphone; Tablety“ a obrázek má popisy „zadní část Tabletu“ a „Smartphone“. Vypadá to tedy na slot pro smartphone ve středu zařízení. Kromě toho se zdá, že jack pro sluchátka a tlačítko napájení je na horní části telefonu, s dokovací stanicí na spodní straně tabletu.

Nemáme žádné bližší informace o velikostech nebo čemkoli jiném ohledně těchto zařízení, takže se zřejmě všichni necháme překvapit, co Samsugn představí.

500x265xSamsung-GALAXY-HIT_jpg_pagespeed_ic_Q-MTDFBoqg

Tento patent přichází krátce poté, co se dvě zařízení od Samsungu ukázaly na internetových stránkách AnTuTu. Benchmarky naznačovaly dvě zařízení s 2560 × 1440 a 1920 × 1080 displeji. Když si spojíme dvě a dvě dohromady a vypadá to, že to, že to bude tablet s 2k displejem, kombinován s 1080p telefonem.

[Zdroj]