Tchajwanský výrobce telefonů BungBungame se momentálně věnuje vývoji Android smartphonu s 3GB RAM, 2K displejem a 8-jádrovým procesorem, který bude k dispozici za 299 USD.

Panel displeje, který je zasazen v hliníkovém rámu a pokrývá celou přední část telefonu, vybízí ke srovnání s takovými kousky, jako jsou Asus Fonepad 6 nebo iPhone 5S. Displej je 5,8-palcový, WQHD 2560 x 1440, telefon má 3 GB RAM, 32 GB paměti a 8-jádrový procesor, pravděpodobně chipset Mediatek MT6592.

Prototyp ve videu níže disponuje rozšířením o 64 GB mikro SD kartu. Najdeme zde také 3,5 mm jack a micro USB pro nabíjení a přenos dat. Project S skrývá 3000mAh baterii a podporuje také bezdrátové nabíjení.

K dispozici zatím nejsou žádné informace o tom, kdy Project S od BungBungame půjde do prodeje, ale s takovým hardwarem jen v ceně 300 dolarů, se určitě stane hitem, jakmile se objeví na pultech obchodů.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.