Asus, jak se zdá, se dobře baví vypouštěním tajemných narážek před svým vystoupením na nadcházejícím Consumer Electronics Show ( CES ). Začátkem tohoto měsíce vydal Asus video teaser, ve kterém nás žádá, abychom si vybrali mezi zelenou a modrou a teď se snaží naznačit cosi hrou s číslicemi.

Dneska Asus vydal druhý video teaser, ve kterém tentokrát představuje své domovské město Tchaj-pej. Video začíná záběrem slavného panoramatu Taipei 101 Tower. Z nebe pak začne padat několik kuliček a tři z nich jsou viditelně označeny číslicemi 4 , 5 a 6. Brzy již padá na hlavní město Taiwanu kuliček stovky a tisíce. 23 sekund dlouhé video končí zapadnutím jednoho z míčků pod poštovní obálku, s nápisem “ ASUS @ CES 2014″ a adresou Caesar Palace Hotelu a Casino v Las Vegas, což je místo, kde den před začátkem CES Asus přednese svůj hlavní projev.

Co asi video teaser znamená se lze jen dohadovat. Je zřejmé, že čísla 4, 5 a 6 mají nějaký vztah k nadcházejícímu projevu, což může svádět ke spekulacím, že tchajwanská společnost odhalí tři nové telefony se třemi různě velkými displeji, tedy 4, 5 a 6-palcovými panely.

Zatímco princip Occamovy břitvy nám říká, že nejjednodušší vysvětlení je obvykle správné, nejsme si zcela jisti, že i tohle je ten případ. Co si myslíte o kuličkovém videu s čísílky vy?

Live stream proslovu předcházejícímu CES, můžete sledovat na oficiálních stránkách firmy Asus od 12:00 Pacifického standardního času ( 20:00 GMT ) 6.ledna.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.