Již dříve jsme se zde zmínili o působivých výsledcích Acer Liquid S2 v AnTuTu benchmarkuLiquid S2 je často přirovnáván k HTC One Max ať už kvůli podobnému vzhledu, ceně nebo faktu, že oba telefony disponují velmi kvalitními fotoaparáty. Jak dopadlo srovnání těchto telefonů face to face?

Oba telefony mají velmi podobný vzhled. Oba mají také podobný, velký display a rozdíl mezi jejich velikosti či rozlišením je jen těžko zaznamenatelný pouhým okem. Liquid S2 má významnou výhodu a to je rychlost jeho procesoru. Používá Snapdragon 800, na rozdíl od HTC One Max, který je vybaven stejným, ale slabším Snapdragon 600. Čtyřjádro Snapdragon 800 vykazuje 2,3GHz, kdežto šestistovka V HTC skromnějších ​​1.7GHz.

22

Co opravdu odlišuje Liquid S2 od jiných top telefonů, a také důvod, proč je kolem něj takový humbuk, je jeho foťák, schopný nahrávat 4K videa. Podle Acer ,13 megapixelový fotoaparát je prvním takovým v mobilním telefonu, který je schopen tohoto výkonu. Nicméně HTC se již dlouhou dobu pyšní svou kamerovou technikou. Použitím technologie HTC calls ultrapixel se jim podařilo dosáhnout daleko lepšího výkonu fotoaparátů, než jejich konkurenti, i s přístroji s nižším rozlišením. Fotoaparáty Aceru jsou stále jedny z nejlepších a foťák HTC One Max na vás pravděpodobně zapůsobí víc, než byste čekali od normálního 4-megapixelu.

Drobný vizuální rozdíl je v rámu telefonu. HTC One Max má rovný okraj, Liquid S2 má více zaoblený design. Liquid S2 je tenčí ( pouze 9 mm ) avšak má 2 mm navíc jak na délku, tak na šířku.

Oba telefony jsou vesměs na každém trhu prodávány za přibližně stejnou cenu, nedávno zahájený prodej Liquid S2 v Hong Kongu však na tamním trhu srazil jeho cenu na 4 799 HKD ( 618USD , 453EUR ).

Zapojte se do diskuse níže a dejte nám vědět, který z těchto telefonů je vám bližší.

[zdroj]