Kolem chystaného Oppo Find 7 je stále známo málo konkrétních informací, očekávání opravdu špičkového přístroje nás však nutí alespoň trochu spekulovat. Nové vlajkové lodi OPPO by dobře slušel 5,4-palcový display. Většina fanoušků jistě ocení větší panel s vyšším rozlišením a ani zastánci menších displejů by snad nebyli proti.

22

OPPO N1 vzbudilo svým velkým displejem u fanoušků nadšení, což je pro společnost závazek, kterému bude chtít dostát. I proto jsme přesvědčeni, že Find 7 by mohl být vybaven 5,4-palcovým 2K displejem WQHD  japonského výrobce JDI, který oznámil výrobu takového displeje již v říjnu. Tento display o rozměrech 69,5 x 126.6x 1,12 mm je v rozlišení 1140 x 2560 543ppi a vykazuje hodnotu 543 ppi.

33

V současné době jediný známý fakt o FInd 7 je, že se se pochlubí 2K displejem, stejně jako 4G LTE a mezi naše prognózy a očekávání patří 3GB RAM, procesor Snapdragon 800 nebo také 16 mega-pixel zadního fotoaparátu.

Co od Find 7 očekáváte vy? Dejte vědět v navazujících komentářích.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.