Čínský výrobce telefonů iNew právě mohutně zvednul laťku kvality. Jejich nejnovější smartphone iNew V3 je vpravdě úžasný přístroj se skvělým stylem a nabitým hardwarem! Kompletní specifikaci telefonu najdete v článku zde.

iNew V3

iNew letos svými  výrobky mířil převážně  na mezinárodní klientelu, vyhledávající nízké ceny, snadnou dostupnost a efektivní hardware. Bez ohledu na velmi přátelské ceny se iNew telefony ztěží daly považovat za dobře vypadající a to až do uvedení nového iNew V3.

Design

INew V3 nevypadá jako cokoliv jiného v současné produkci iNew. Elegantní tělo a zaoblené konce připomínají Huawei Ascend P6, ale tím podobnost končí, protože každý další aspekt designu je opravdu originál.

2

5- palcový display je zasazen v úzkém zkoseném rámu. Přední černý panel pěkně kontrastuje se zadním bílým, který obtéká telefon na horní a spodní části. Na stříbrných bocích jsou umístěna funkční tlačítka.

3

Kolébka tlačítka volume je, při držení přístroje v pravé ruce, snadno dostupná. Malá kulatá tlačítka napájení si našla místo na levé straně.

4

Po otočení telefonu uvidíme na jednoduchém bílém zadním krytu ledku identifikace podpory NFC a zadní 13 mega-pixel fotoaparát s LED bleskem.

Display

5

Displej s poměrem 16:9 je OGS (One Glass Solution), což znamená zhruba o 30% menší tloušťku než je standard a je odolný proti poškrábání, díky provedení Corning Gorilla Glass 2.

6

Zatímco většina výrobců telefonů používá 1080, iNew pracuje s nižším rozlišením, z důvodu snížení celkové ceny telefonu. Display s doplňkem ultra sensitive touch je velmi dobře ovladatelný, a to i na dotek vlhkými prsty nebo v rukavicích.

Procesor

Dalším důvodem pro použití displeje 1280 x 720 je využití čtyřjádrového MT6582 procesoru MediaTek. Už jsme viděli tento 1.3GHz chipset fungovat velmi dobře v podobných telefonech s rozlišením až 17.000 bodů.

Procesor je vysoce výkonným modelem, který podporuje zobrazení až 720p, což dává prostor skvělému výkonu za dobrou cenu a ponechává místo v rozpočtu na aktualizovaný hardware fotoaparátu. MT6582 také telefonu umožňuje dual-sim podporu, v tomto případě GSM a WCDMA 3G sítí.

Paměť

1GB RAM a 16 GB vnitřní paměti bude asi jediným skutečným zklamáním, jinak skvěle vypadajícího a výborně funkčního telefonu. Použití 1GB by mělo být pro většinu z nás na běžné denní použití tak akorát, ale 2 GB by jistě poskytlo potřebné zvýšení pro hraní her a multitasking. 16 GB vestavěné paměti je opravdu málo, ale doufejme, že telefon bude podporovat rozšíření pro SD karty.

Fotoaparát

Ve srovnání s podobnými telefony je V3 opatřen opravdu nadstandardním fotoaparátem se snímačem Sony Exmor RS. 13 mega-pixel senzor je vybaven velkou f/2.0 clonou, 28mm širokoúhlým objektivem, IR filtrem a Philips LED bleskem pro noční focení.

7

Ostatní podrobnosti

Mezi ostatní hardwarové přednosti patří vestavěný NFC či ovládání gestem, ať už jde o odemknutí telefonu nebo snímání screenshotů atd. Dále pak 5GHz WIFI, USB OTG, Bluetooth 4.0, redukce šumu, kompas, gravitační senzory nebo 1830mAh baterie. Android 4.2.2 byl iNew přizpůsoben.

8Důležité vlastnosti

   AUO ultra-senstive display
–   Corning Gorilla Glass 2
–   šířka pouhých 6,5 mm
–   skvělý design
–   NFC
–   čtyřjádrový procesor
–   13 mega-pixel f/2.0 hlavní fotoaparát
–   váha jen 128g

iNew zatím neoznámil datum zahájení prodeje nebo cenové podrobnosti svého extrémně tenkého smartphonu, ale podle hardwarové konfigurace očekáváme cenu kolem $ 230.

Těšíme se na každou novou informaci, kterou samozřejmě ihned zveřejníme.

[Zdroj Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.