Výrobce telefonů Elephone přišel s informací, že se jeho 8-jádrový smartphone Elephone P8 na trhu objeví 10. prosince. Elephone je poměrně mladý výrobce, ale již jeho čtyřjádrový P6 nás ohromil. Přinášíme jedinečné fotografie P8, kompletní specifikaci a k tomu radu, jak jej pořídit s opravdu velkou slevou!

a

Elephone P8, kompletní specifikace:
P osmičku, třetí výrobek firmy Elephone, charakterizuje 5,7 palcový FHD 1080 display. Skrývá 1,7 Ghz 8-jádrový procesor MT6592, chipset s podporou dvou SIM karet, slot na mikro SD kartu, 2 GB RAM a 16 GB paměť.
Designově je P8 podobný ostatním phabletům na trhu a mírně připomíná Samsung Galaxy Note 3, ačkoliv je s šířkou 7,9 mm trochu menší.
b
Další parametry jsou, jak by se dalo u vlajkové lodi očekávat, 5 mega-pixel přední a 13 zadní fotoaparát, Android 4.2, 3G, WIFI 2800 mAh baterie.
Cena mezinárodní verze P8 je pouhých $299.99!

Oficiální Elephone forum:

S uvedením svého 8-jádrového smartphonu na mezinárodní trh, Elephone oznámil splupráci s MTKForums.com o zprovoznění Elephone anglického fora, kde budou zákazníci i fanoušci informováni o novinkách a podpoře.

Jako oslavu uvedení P8 na trh nabízí Elephone čtenářům GizChina.cz a MTKForums.com pozici oficiálního Elephone forum moderátora. Pro zjištění detailů a podmínek, jak se stát moderátorem, navštivte Elephone forum na MTKForums.com. Vybraní jedinci obdrží fakt velkou slevu při koupi 8-jádrového P8!

[Zdroj Gizchina.com]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.